23-latek odpowie za narkotyki

Slide
Slide
Slide
Slide
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

23-latek odpowie za narkotyki

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego domu i samochodzie, funkcjonariusze znaleźli ponad 28 g suszu roślinnego. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara od roku do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 23-letnigo mieszkańca Przeworska, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że mężczyzna posiada narkotyki w miejscu swojego zamieszkania.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń, policjanci znaleźli susz rośliny. Mężczyzna przyznał się, że w zaparkowanym przed domom aucie, także są narkotyki.

Wstępnie badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że jest to marihuana. 23-latek został zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.


KPP Przeworsk