23-latek odpowie za narkotyki

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

23-latek odpowie za narkotyki

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego domu i samochodzie, funkcjonariusze znaleźli ponad 28 g suszu roślinnego. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych. Grozi mu kara od roku do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj, policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 23-letnigo mieszkańca Przeworska, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że mężczyzna posiada narkotyki w miejscu swojego zamieszkania.

Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń, policjanci znaleźli susz rośliny. Mężczyzna przyznał się, że w zaparkowanym przed domom aucie, także są narkotyki.

Wstępnie badanie zabezpieczonych substancji wykazało, że jest to marihuana. 23-latek został zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow