20-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

20-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Kryminalni z Przeworska zatrzymali 20-latka, który miał przy sobie środki odurzające. Funkcjonariusze, w trakcie kontroli ujawnili przy nim marihuanę. Młody mieszkaniec gminy Tryńcza usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Wczoraj około godz. 20, uwagę policjantów z wydziału kryminalnego, którzy pełnili służbę na terenie Grzęski, zwrócił zaparkowany na parkingu peugeot. W aucie przebywało dwie osoby – mężczyzna i kobieta. Na widok funkcjonariuszy oboje zaczęli się bardzo nerwowo zachowywać.

W trakcie sprawdzania danych, policjanci wyczuli w samochodzie charakterystyczny zapach. Wówczas okazało się, co było powodem ich zdenerwowania. Przy 20-letnim kierowcy peugeota, funkcjonariusze znaleźli foliowe opakowanie z zawartością suszu roślinnego.
Zastosowany tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana

Młody mieszkaniec gminy Tryńcza został zatrzymany i doprowadzony do przeworskiej jednostki. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

Zabezpieczony susz roślinny
KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow