18-latek bez uprawnień sprawcą kolizji

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

18-latek bez uprawnień sprawcą kolizji

18-letni kierujący renaultem, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do kolizji drogowej. Jak się okazało, mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
W sobotę, przed godziną 7, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Ubieszyn. Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem dostawczym marki Renault, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze, uderzył w latarnię, a następnie w ogrodzenie posesji. Na szczęście kierujący nie doznał żadnych obrażeń.

Policjanci ustalili, że sprawca tego zdarzenia nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem. 18-latek za spowodowanie kolizji drogowej oraz za prowadzenie pojazdu bez uprawnień został ukarany mandatem.

Przeworscy policjanci apelują do kierowców o rozsądek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow