17-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

17-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Sieniawscy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego, który bez uprawnień kierował pojazdem marki Plymouth Neon. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli narkotyki. Teraz 17-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę przed godz. 18, funkcjonariusze sieniawskiego komisariatu, podczas patrolu terenu miejscowości Gorzyce, zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Plymouth Neon. Okazał się nim 17-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. W trakcie czynności, uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie kierowcy. Szybko okazało się, co było powodem jego zdenerwowania.

W pojeździe oraz kurtce kierującego policjanci znaleźli dwa woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego. Tester narkotykowy wykazał, że zabezpieczone substancje to marihuana. Ponadto, w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez młodego mężczyznę, funkcjonariusze również ujawnili dwa woreczki strunowe z suszem.

W związku z podejrzeniem, że mógł kierować samochodem będąc pod wpływem środków odurzających, od 17-latka została pobrana krew do dalszych badań. Ponadto okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami.

Obecnie funkcjonariusze szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy i ustalają źródło pochodzenia środków odurzających. Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow