15-latek na motocyklu spowodował wypadek

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

15-latek na motocyklu spowodował wypadek

Sieniawscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miejscowości Czerce. Kierujący motocyklem uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd marki Audi. Do szpitala z obrażeniami trafili 15-letni motocyklista oraz pasażerka audi. Nastolatek nie posiadał uprawnień do kierowania.


W sobotę przed godz. 16, dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Czerce. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący motocyklem marki Suzuki, 15-letni mieszkaniec gminy Sieniawa, podczas wyprzedzania uderzył w pojazd marki Audi, którego kierująca skręcała w lewo.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznali kierujący motocyklem oraz 2-letnia pasażerka audi. Obydwoje zostali przetransportowani do rzeszowskiego szpitala.15-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow