Potrącenie mężczyzna w Rożniatowie – Policja po dziś dzień nie znalazła sprawcy

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Potrącenie mężczyzna w Rożniatowie – Policja po dziś dzień nie znalazła sprawcy

Do tragicznego wypadku w Rożniatowie doszło w listopadzie 2018 roku. W kwietniu 2020 Policja nadal nie umie powiedzieć jak zginął młody mężczyzna i kto przyczynił się do jego śmierci.


Szczegóły tragicznej historii tutaj:
https://www.se.pl/wiadomosci/polska/podkarpacie


Po tragicznym zdarzeniu z komunikatów policji dowiedzieliśmy się, że o godz. 23 w miejscowości Rożniatów w powiecie przeworskim, kierujący autobusem, na prostym odcinku drogi, zauważył leżącą na jezdni osobę. Kierowca wykonał gwałtowny manewr, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Pasażerom autobusu i kierowcy nic się nie stało. Kiedy podeszli do leżącego na jezdni mężczyzny stwierdzili, że nie daje on oznak życia. Powiadomiono służby ratunkowe. Obecny na miejscu wypadku biegły patolog ujawnił na ciele mężczyzny ślady wskazujące na to, że prawdopodobnie uczestniczył on w zdarzeniu drogowym. Policjanci wraz z prokuratorem wykonali oględziny miejsca wypadku, sporządzono szkic i dokumentację fotograficzną. Ustalono tożsamość mężczyzny, to 35-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych.


Niemal półtorej roku po tym tragicznym zdarzeniu Policja nadal nie wie co stało się felernego wieczoru w Rożniatowie – W sprawie wypadku drogowego w miejscowości Rożniatów prowadzone są czynności procesowe pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przeworsku- poinformowała Justyna Urban z KPP w Przeworsku. 


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow