Grzegorz Brzyski wyróżniony przez najlepszego polskiego youtubera!

Slide
Slide
Slide
Slide
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

Grzegorz Brzyski wyróżniony przez najlepszego polskiego youtubera!

Przeworszczanin Grzegorz Brzyski,  który zajmuje się projekcją obrazu i tworzy niezapomniane innowacyjne klipy i teledyski otrzymał wyróżnienie od wybitnego polskiego  youtubera  Krzysztofa Gonciarza.  Klip Grzegorza został pokazany w programie publicysty i szczodrze pochwalony.  


Krzysztof Gonciarz  to polski publicysta, podróżnik, vloger i autor książek. Były dziennikarz portalu Gry-Online. Obecnie znany jest za sprawą prowadzenia dwóch kanałów w serwisie YouTube: komediowego „Zapytaj Beczkę” oraz wideobloga „Krzysztof Gonciarz”. Współtworzy również wraz z Kasią Mecinski kanał „TheUwagaPies”, oraz gościnnie występuje na jej kanale „Fifty na Pół”. Mężczyzna ma soje firmy w Polsce i Japonii. Jest znany z niekonwencjonalnych produkcji za które otrzymał setki wyróżnień i nagród.  Youtuber jeździ po całym świecie i robi filmy, które są wzorem dla innych operatorów i adeptów kamery. – Krzysztof Gonciarz to mój idol! Sam wysłałem mu jedną z moich produkcji, ale do niego swoje prace wysyła tysiące osób, więc nic się nie spodziewałem. Byłem zaskoczony, kiedy mój klip ukazał się w programie Gonciarza i został tak pochwalony. Najbardziej się ucieszyłem, kiedy usłyszałam, że youtuber, z którego ja chcę czerpać powiedział, że z moich prac będzie czerpał inspiracje dla siebie. To dla mnie ogromna nobilitacja i zaszczyt!- powiedział nam Grzegorz Brzyski. 

 


Przeworszczanin jako jeden z pierwszych na naszym terenie zmodyfikował i unowocześnił projekcje z imprez okolicznościowych. Potem został doceniony i zajął się realizacją teledysków, eventów, reklam, oraz koncertów. Grzegorz z każdego najmniejszego wydarzenia może zrobić innowacyjny, ponadczasowy film, który będzie trwał parę minut, a pokaże wszystko z najmniejszymi detalami i w najpiękniejszych ujęciach. Grzegorz czuje kamerę jak mało kto. Z przeróżnymi urządzeniami filmującymi widzimy go już od ośmiu lat. Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 


Program z klipem przeworszczanina. Oglądamy od 15 minuty


https://www.youtube.com/watch?v=vv_rvZ-iJpE&feature=youtu.be

 

BO