Gabriela Pacholarz dotarła aż do półfinału „Mistrzowskiego cięcia”! 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Gabriela Pacholarz dotarła aż do półfinału „Mistrzowskiego cięcia”! 

Gabriela Pacholarz z Maćkówki  brała udział w drugiej edycji produkcji TVN Style „Mistrzowskie cięcie”. Pochodząca spod Przeworska dziewczyna wykazała się nie lada umiejętnościami i dotarła aż do półfinału!


Gabriela Pacholarz uczestniczyła już w TVNowskiej produkcji „Top Model”. Teraz była wyróżniającą się postacią w „Mistrzowskim cięciu”, gdzie udało się jej dotrzeć aż do półfinału programu! W każdym odcinku uczestnicy musieli zmierzyć się z trudnymi i nietypowymi zadaniami.  Rywalizujących ze sobą stylistów czekała surowa ocena jurorów, którzy zwracali uwagę na każdy szczegół. Walka o ich aprobatę i uznanie była zacięta i trzeba było wykazać się nie lada umiejętnościami. W telewizyjnych produkcjach ważna jest też osobowość, a Gabriela niewątpliwie ma bardzo charyzmatyczną, co pozwoliło jej utrzymać się w programie  kilka tygodni.  

Gabriela podczas programu zmagała się ze złośliwymi docinkami, oraz wielokrotnie była chwalona przez najlepszych polskich fryzjerów. Najbardziej rozpoznawalny polski stylista, Maciej Maniewski pochwalił jej umiejętności w kwestii koloryzacji blond, którą Gabrysia poradziła sobie świetnie! 

https://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/mistrzowskie-ciecie-gabi-ma-talent,264976.html

Źródło TVN Style: Gabrielach Pacholarz w „Mistrzowskim Cięciu” 


Gabrieli serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy dalszych mistrzowskich planów, które przekują się w spełniające marzenia! 


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow