Gabriela Pacholarz dotarła aż do półfinału „Mistrzowskiego cięcia”! 

Slide
Slide
Slide
Slide
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

Gabriela Pacholarz dotarła aż do półfinału „Mistrzowskiego cięcia”! 

Gabriela Pacholarz z Maćkówki  brała udział w drugiej edycji produkcji TVN Style „Mistrzowskie cięcie”. Pochodząca spod Przeworska dziewczyna wykazała się nie lada umiejętnościami i dotarła aż do półfinału!


Gabriela Pacholarz uczestniczyła już w TVNowskiej produkcji „Top Model”. Teraz była wyróżniającą się postacią w „Mistrzowskim cięciu”, gdzie udało się jej dotrzeć aż do półfinału programu! W każdym odcinku uczestnicy musieli zmierzyć się z trudnymi i nietypowymi zadaniami.  Rywalizujących ze sobą stylistów czekała surowa ocena jurorów, którzy zwracali uwagę na każdy szczegół. Walka o ich aprobatę i uznanie była zacięta i trzeba było wykazać się nie lada umiejętnościami. W telewizyjnych produkcjach ważna jest też osobowość, a Gabriela niewątpliwie ma bardzo charyzmatyczną, co pozwoliło jej utrzymać się w programie  kilka tygodni.  

Gabriela podczas programu zmagała się ze złośliwymi docinkami, oraz wielokrotnie była chwalona przez najlepszych polskich fryzjerów. Najbardziej rozpoznawalny polski stylista, Maciej Maniewski pochwalił jej umiejętności w kwestii koloryzacji blond, którą Gabrysia poradziła sobie świetnie! 

https://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/mistrzowskie-ciecie-gabi-ma-talent,264976.html

Źródło TVN Style: Gabrielach Pacholarz w „Mistrzowskim Cięciu” 


Gabrieli serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu i życzymy dalszych mistrzowskich planów, które przekują się w spełniające marzenia! 


BO