Młode piłkarki z Przeworska świeca triumfy w SMS Resovii

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Młode piłkarki z Przeworska świeca triumfy w SMS Resovii

Karolina Półtorak(10l)  i Amelia Cedzidło(11l), młode przeworszczanki, świetnie odnajdują się w typowo męskim sporcie i świecą triumfy strzelając gole dla żeńskiej drużyny SMS RESOVIA, gdzie obie dziewczyny trenują. 


Na hali MOSIR w Łańcucie 24 marca 2019 organizowano turniej w którym uczestniczyła młodsza żeńska drużyna SMS Resovia, gdzie grają obie dziewczyny z Przeworska. Turniej organizowany był dla rocznika 2008 i młodszych. Do zawodów przystąpiło 5 zespołów, grając ze sobą podwójne mecze. Drużyna z przeworskimi piłkarkami nie miała sobie równych. Wygrała siedem spotkań, raz remisując. Resoviaczki zagrały świetną piłkę. Dużo bramek padło po akcjach indywidualnych, ale gry zespołowej również nie brakowało. -Umiejętnościami indywidualnymi popisywała się Karolina Półtorak, wybrana najlepszą zawodniczką turnieju.  Jestem bardzo zadowolona ze swoich zawodniczek. Był to pierwszy nasz turniej w tej kategorii wiekowej. Wcześniej turnieje były organizowane tylko dla rocznika 2006 i młodszych, gdzie występowo tylko kilka dziewcząt z rocznika 2009. Niektóre nadal występują. Karolina Półtorak i Amelia Cedzidło, na co dzień trenują z rocznikiem 2006, co widać było na boisku, gdzie bez problemu radziły sobie ze starszymi rywalkami. Cieszyło nas strzelanie goli, chciałyśmy strzelać ich jak najwięcej, o czym świadczą wysokie wyniki. Największy plusem było to, że uśmiech z twarzy dziewcząt nie znikał i gra w piłkę sprawiała im radość – cieszy się trenerka Natalia Paterek. Warto dodać, iż powyższa grupa trenuje ze sobą od niedawna, ponieważ dziewczyn z tego rocznika było za mało na utworzenie osobnej grupy. – Obecnie jest nas więcej i mamy grupę orliczek z rocznika 2008 i młodszych. Wciąż trwa nabór, więc jeśli któraś z dziewcząt chciałaby spróbować swoich sił i dołączyć do młodszej lub starszej ekipy, serdecznie zapraszamy na treningi – zachęca szkoleniowiec SMS Resovii. 


SMS RESOVIA, BO


Fot. Młode przeworszczanki Karolina Półtorak i Amelia Cedzidło na co dzień trenują ze starszymi koleżankami. Życzymy im zawsze sprzyjających sytuacji na boisku, goli w każdym meczu i startów bez kontuzji! Powodzenia na boiskach i halach całego piłkarskiego świata! 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow