Futsal Team Przeworsk w krajowej czołówce

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Futsal Team Przeworsk w krajowej czołówce

W poniedziałek 18 lutego Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel gościł w urzędzie drużynę Futsal Team Przeworsk, która godnie reprezentowała miasto na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 16. w futsalu. Podczas rozgrywek w dniach 8-10 lutego w Chorzowie podopieczni trenera Radosława Salwacha zajęli 4 miejsce, notując najlepszy wynik w historii klubu.

Droga do fustalowej czołówki w kraju nie była łatwa. Najpierw drużyna wygrała grupę eliminacyjną, a w ćwierćfinale po zaciętej walce pokonała w rzutach karnych SPN Szamotuły. W półfinale i meczu o 3. miejsce młodzi przeworszczanie ulegli świetnym zespołom – Rekordowi Bielsko Biała oraz Odrze Opole, zajmując trudne dla sportowca, jednak bardzo wysokie miejsce tuż za podium.

W spotkaniu uczestniczyło 5 zawodników Futsal Team Przeworsk oraz trener Radosław Salwach i prezes Mirosław Motyka. Duma z sukcesu przeworskich piłkarzy jest tym większa, że znaczna część drużyny przygodę z piłką rozpoczynała w Szkółce Piłkarskiej „Orzełek” szlifując swoje talenty. Burmistrz Leszek Kisiel pogratulował znakomitego wyniku całej drużynie i na ręce prezesa przekazał profesjonalną piłkę treningową do futsalu.

Skład: Damian Motyka – Kacper Krzanowski, Kacper Najsarek, Bartłomiej Fluda, Jakub Drozd, Jakub Lechowicz, Szymon Bogacz, Hubert Obłoza, Krystian Kowal, Patryk Urban, Jakub Szewczyk. Trener Radosław Salwach.

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow