Grzegorz Brzyski wyróżniony przez najlepszego polskiego youtubera!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Grzegorz Brzyski wyróżniony przez najlepszego polskiego youtubera!

Przeworszczanin Grzegorz Brzyski,  który zajmuje się projekcją obrazu i tworzy niezapomniane innowacyjne klipy i teledyski otrzymał wyróżnienie od wybitnego polskiego  youtubera  Krzysztofa Gonciarza.  Klip Grzegorza został pokazany w programie publicysty i szczodrze pochwalony.  


Krzysztof Gonciarz  to polski publicysta, podróżnik, vloger i autor książek. Były dziennikarz portalu Gry-Online. Obecnie znany jest za sprawą prowadzenia dwóch kanałów w serwisie YouTube: komediowego „Zapytaj Beczkę” oraz wideobloga „Krzysztof Gonciarz”. Współtworzy również wraz z Kasią Mecinski kanał „TheUwagaPies”, oraz gościnnie występuje na jej kanale „Fifty na Pół”. Mężczyzna ma soje firmy w Polsce i Japonii. Jest znany z niekonwencjonalnych produkcji za które otrzymał setki wyróżnień i nagród.  Youtuber jeździ po całym świecie i robi filmy, które są wzorem dla innych operatorów i adeptów kamery. – Krzysztof Gonciarz to mój idol! Sam wysłałem mu jedną z moich produkcji, ale do niego swoje prace wysyła tysiące osób, więc nic się nie spodziewałem. Byłem zaskoczony, kiedy mój klip ukazał się w programie Gonciarza i został tak pochwalony. Najbardziej się ucieszyłem, kiedy usłyszałam, że youtuber, z którego ja chcę czerpać powiedział, że z moich prac będzie czerpał inspiracje dla siebie. To dla mnie ogromna nobilitacja i zaszczyt!- powiedział nam Grzegorz Brzyski. 

 


Przeworszczanin jako jeden z pierwszych na naszym terenie zmodyfikował i unowocześnił projekcje z imprez okolicznościowych. Potem został doceniony i zajął się realizacją teledysków, eventów, reklam, oraz koncertów. Grzegorz z każdego najmniejszego wydarzenia może zrobić innowacyjny, ponadczasowy film, który będzie trwał parę minut, a pokaże wszystko z najmniejszymi detalami i w najpiękniejszych ujęciach. Grzegorz czuje kamerę jak mało kto. Z przeróżnymi urządzeniami filmującymi widzimy go już od ośmiu lat. Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 


Program z klipem przeworszczanina. Oglądamy od 15 minuty


https://www.youtube.com/watch?v=vv_rvZ-iJpE&feature=youtu.be

 

BO

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow