Jubileusz złotych godów w Zarzeczu

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Jubileusz złotych godów w Zarzeczu

W dniu 27 grudnia 2016 roku w Zabytkowym Pałacu w Zarzeczu odbyła się uroczystość 50- lecia pożycia małżeńskiego Państwa Stefanii i Franciszka Bieleckich , Państwa Heleny i Tadeusza Górskich , Państwa Marii i Floriana Granda , Państwa Heleny i Zbigniewa Jamroży.

Trud pracy i wyrzeczeń oraz zgodność ich pożycia małżeńskiego została doceniona przez władze państwowe. Dowodem tego były przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej  Andrzeja Dudę odznaczenia „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt Gminy Zarzecze Wiesław Kubicki w towarzystwie Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Edyty Kacza.

Wójt Gminy Zarzecze zwracając się do Jubilatów pogratulował im wspaniałego stażu małżeńskiego, wyraził szacunek i uznanie za wspólnie przeżyte lata.

Spotkanie, w którym uczestniczyli również członkowie rodzin Jubilatów przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. Były gratulacje i życzenia doczekania w dostatku i zdrowiu kolejnych rocznic, a także piękne kwiaty, pamiątkowe dyplomy oraz toast za pomyślność Jubilatów.


 

dsc02935

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow