Tysiące osób w Tryńczy dało się „poparzyć kawą”!

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Tysiące osób w Tryńczy dało się „poparzyć kawą”!

W Tryńczy już po raz XIII zorganizowano Dni Gminy- uroczystość nieporównywalną z żadną inną imprezą w powiecie. Moc atrakcji i gwiazdy zawsze przyciągają tłumy. Nikomu nie przeszkadzała nawet kapryśna pogoda. Każdy znalazł coś dla siebie.


Sobota, pierwszy dzień imprezy przyciągnął miłośników aktywnego stylu życia. W Tryńczy odbyły się zawody sportowe w tenisie ziemnym, piłce plażowej, siatkówce oraz turniej oldbojów. Szereg atrakcji przygotowano również dla najbardziej wymagającej grupy, czyli dla dzieci.

DSC_0379
Na scenie zaprezentowały się dzieci i młodzież ze szkół z terenu gminy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz Mażoretki Finezja. Odbył się także pokaz fitness oraz maraton fitness, w którym wziąć udział mógł każdy chętny. Po wręczeniu nagród w rozgrywkach sportowych na placu rekreacyjnych obok Urzędu Gminy odbyła się zabawa taneczna pod gwiazdami.

 

DSC_0740
Niedziela będzie dla nas…


Wójt Gminy Tryńcza Ryszard Jędruch z pewnością od niedzielnego poranka mógł nucić znany tekst piosenki Niebiesko-Czarnych …”niedziela będzie dla nas”. Wszak impreza zorganizowana przez włodarza gminy po raz kolejny przyciągneła tłumy. Główny dzień imprezy obfitował w szereg atrakcji, czyniąc program jeszcze bogatszym aniżeli w latach ubiegłych.  

DSC_0421
Zaczęło się od Wojewódzkiej Wystawy Klaczy Rasy Śląskiej. Na scenie zaprezentowały się zespoły wokalne i artystyczne. Podziwiać mogliśmy występy Zespołu Wokalnego z Głuchowa, Zespołu Tanecznego Quest, występ Martyny Niemirowskiej, występ Taneczny Zespołu Takt. Odbył się także pokaz Karate. Publiczność czarowali młodzi iluzjoniści z Just Edi Show. Punktem kulminacyjnym wieczoru były koncerty Natalii Szroeder oraz zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Te koncerty do zabawy porwały wszystkich. Dzień zakończył się pokazem sztucznych ogni i imprezą pod gwiazdami. 

DSC_0382DSC_0340
Dla miłośników motoryzacji 


Podczas niedzielnego święta uczestnicy zabawy obejrzeć mogli wystawę zabytkowych samochodów Henryka Flaka z Gniewczyny Łańcuckiej, pokaz motocykli oraz wystawę sprzętu wojskowego z I Batalionu Czołgów z Żurawicy. Miłośnicy dwóch kółek również pojawili się w Tryńczy. Cykliści z Przeworska jak co roku uczestniczyli w Trynieckim Rajdzie Rowerowym, którego współorganizatorem było PKTR Leliwa.


Każdy, kto w ferworze zabaw popatrzył przez chwilę w niebo nad Tryńczą na pewno zobaczył skoczków ze spadochronem, kolorowe samoloty latające nad głowami, oraz balon.  


BO
 

Więcej zdjęć w Galerii FB

 

DSC_0321 DSC_0348 DSC_0365 DSC_0328 DSC_0482 DSC_0508 DSC_0538 DSC_0665 DSC_0534 DSC_0558

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow