Gminne Święto Dzieci

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Gminne Święto Dzieci

W dniu 4 czerwca na stadionie Huragan w Gniewczynie Trynieckiej odbyło się Gminne Święto Dzieci.

 

Impreza zorganizowana była przez Wójta Gminy Tryńcza. Frekwencja była rekordowa, pogoda również dopisała. Humory uczestnikom dopisywały, bo atrakcji nie brakowało: słodycze, muzyka, gry, zabawy, upominki.

DSC_0005

Dzieci korzystały do woli i bezpłatnie z nadmuchiwanych zjeżdżalni, zamków, kul grawitacyjnych, przejażdżki kucykiem, konikiem. Dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród najmłodszych cieszyło się malowanie twarzy. W pobliżu sceny zorganizowano konkurs Masterchef Junior w którym wzięli udział przedstawiciele każdej ze szkół z terenu Gminy.

 

W przerwach pomiędzy zabawą można było również skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji prowadzonych przez Centrum Medycyny Dziecięcej w Przeworsku.

DSC_0022

Impreza była również okazją do zaprezentowania się młodych talentów wokalnych i tanecznych uczniów ze szkół z Gminy Tryńcza . Wszyscy podziwiali występujących na scenie, od najmłodszych  przedszkolaków do gimnazjalistów. W przerwach pomiędzy występami na scenie królował sympatyczny Klaun Fred, który fantastycznie bawił dzieci śmiesznymi skeczami. Klaun cieszył się wielkim zainteresowaniem, ustawiały się kolejki aby zrobić z nim zdjęcie.

DSC_1007

Oprócz zabawy, można było zagrać w  gry wieloformatowe, obejrzeć wystawę pojazdów, pokaz robotów.  Na stadionie czas umilały postacie ze znanych bajek, które wciągały wszystkie dzieci do wspólnej zabawy, częstowały słodyczami, a najmłodszym uczestnikom wręczały balony. Na zakończenie odbyła się  dyskoteka przy największych dziecięcych  hitach.

DSC_1011

Mamy nadzieje, że Gminny Dzień Dziecka sprawił radość wszystkim małym i dużym dzieciom, które odwiedziły stadion 4 czerwca. Tegoroczny Dzień Dziecka zaliczamy do bardzo udanych. Rekordowa frekwencja udowodniła, że jest to potrzebna impreza, a wspólna zabawa na terenach sportowych daje wszystkim uczestnikom wiele radości.

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow