Dni Gminy Tryńcza

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Dni Gminy Tryńcza

Mimo niesprzyjającej pogody i chłodu w Tryńczy podczas wielkiego święta gminy było gorąco! Wszystko za sprawą zaproszonych gwiazd i masy atrakcji przygotowanych dla gości. Na koncercie Anny Wyszkoni i zespołu IRA bawiły się tysiące osób. 


To już czternasta edycja Dni Gminy Tryńcza. Tradycyjnie sobota upłynęła pod kątem rozgrywek sportowych. Odbyły się zawody w piłce plażowej, piłce siatkowej, tenisie ziemnym oraz Turniej Akademii Piłkarskich, gdzie swój debiut miała Gminna Akademia Piłkarska w Tryńczy. Mężczyźni mogli również wziąć udział w zawodach na wyciskanie sztangi, a szkoły podstawowe z terenu gminy wzięły udział w turnieju szkół. Na zakończenie rozgrywek odbył się pokazowy mecz oldbojów, a w przerwie meczu odbył się pokaz Bounce Boots w wykonaniu Fitness Studio Przeworsk. Następnie wszyscy uczestnicy przenieśli się na teren rekreacyjny obok Urzędu Gminy, gdzie odbył się koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej, a następnie zabawa taneczna przy zespole Mister Band.


Niedzielne atrakcje rozpoczęły się już o godzinie 12:00 Wojewódzką Wystawą Klaczy Rasy Śląskiej. Na scenie zaprezentowali się Martyna Andreasik, Martyna Niemirowska, wokaliści z Młodzieżowego Domu Kultury z Rzeszowa, Zespół Jagiellanie oraz zespół Infernate. Goście mogli podziwiać występy taneczne Zespołu Tanecznego Takt, Szkolnego Zespołu Tanecznego Twist, oraz akrobatyczną grupę UKS Akrobata Łańcut. 


Punktem kulminacyjnym wieczoru były koncerty Anny Wyszkoni, oraz Zespołu IRA, którzy mimo kapryśnej pogody porwali publiczność do wspólnej zabawy. Występy zakończył pokaz sztucznych ogni, po którym rozpoczęła się zabawa taneczna przy zespole The Five. 


Podczas wydarzenia uczestnicy mogli obejrzeć mogli wystawę zabytkowych samochodów Henryka Flaka z Gniewczyny Łańcuckiej, pokaz motocykli, pokaz samolotów modelarskich i pokazy paralotnicze, wystawę sprzętu wojskowego z I Batalionu Czołgów z Żurawicy oraz pokaz karate. 


BO, UG Tryńcza 

Fotorelacja tutaj

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow