Znaleziony portfel oddał policji, pieniądze zostawił sobie

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Znaleziony portfel oddał policji, pieniądze zostawił sobie

Policjanci z Komisariatu Policji w Sieniawie ustalili sprawcę przywłaszczenia pieniędzy. Mężczyzna znalazł na drodze portfel z dokumentami i znaczną gotówką. Pieniądze zostawił sobie, a resztę odwiózł na posterunek Policji. 32-latek usłyszał już zarzut przywłaszczenia pieniędzy.

W lipcu bieżącego roku na stację paliw w Sieniawie przyjechała 34-letnie kobieta, która zatankowała samochód i zapłaciła za paliwo, a portfel z pieniędzmi w kwocie blisko 7 tys. złotych i dokumentami położyła na dachu pojazdu. Wsiadła do samochodu i odjechała. Kiedy zorientowała się co zrobiła, wróciła na miejsce, ale portfela już nie było. 34-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego zgłosiła się do Komisariatu Policji w Sieniawie, gdzie złożyła zawiadomienie.

Niedługo po zdarzeniu na Policję w powiecie jarosławskim zgłosił się mężczyzna, 32-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, który oddał znaleziony portfel wraz z dokumentami, ale bez pieniędzy. Jak się później okazało, był to portfel, który zgubiła 34-latka. 

W toku podjętych działań policjanci ustalili przebieg zdarzenia oraz sprawcę przywłaszczenia pieniędzy. Z ustaleń wynikało, że 32-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego jadąc drogą wojewódzką nr 835, w pobliżu stacji paliw znalazł portfel oraz pieniądze, które porozrzucane były w pobliżu drogi. Gotówkę pozbierał i zostawił sobie, a portfel wraz z dokumentami odwiózł na policję.

32-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego usłyszał już zarzut przywłaszczenia pieniędzy. Przyznał się do przywłaszczenia 5 tys. złotych. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

 

rj

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow