Zaproszenie na debatę społeczną w Majdanie Sieniawskim

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zaproszenie na debatę społeczną w Majdanie Sieniawskim

Zapraszamy mieszkańców powiatu przeworskiego, a w szczególności gminy Adamówka na pierwszą powiatową debatę społeczną pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". Debata odbędzie się 18 czerwca br. o godz. 12 w budynku Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim.


18 czerwca odbędzie się pierwsza powiatowa debata społeczna pod nazwą "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". Organizatorem przedsięwzięcia jest Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku.  Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do udziału w spotkaniu, aby przedstawić swoje oczekiwania w zakresie bezpieczeństwa. Policjanci przypomną o zasadach funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda. Uczestnicy debaty dowiedzą się również o założeniach programów profilaktycznych prowadzonych przez przeworskich policjantów, a także o działaniach w ramach programu "Dzielnicowy bliżej nas".

 

Debata społeczna rozpocznie się o godz. 12, w budynku Szkoły Podstawowej w Majdanie Sieniawskim.

Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja oraz poznanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w kwestii wzajemnej komunikacji oraz działań na rzecz bezpieczeństwa.

Wszystkich mieszkańców powiatu serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.

 

rj

KPP Przeworsk

303-133871

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow