Najechał na linię telekomunikacyjną i doznał obrażeń

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Najechał na linię telekomunikacyjną i doznał obrażeń

45-letni kierujący motorowerem, jadąc droga powiatową w miejscowości Siedleczka, najechał na uszkodzoną linię telekomunikacyjną i się przewrócił. W wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń i trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, w miejscowości Siedleczka, na drodze powiatowej. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący motorowerem marki Romet, 45-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego jadąc drogą nie zauważył znajdującej się nisko nad jezdnią linii telekomunikacyjnej. Linia prawdopodobnie została uszkodzona przez spadający konar drzewa. W skutek najechania na linię motorower przewrócił się i 45-latek doznał obrażeń ciała. Mężczyzna udał się do domu. Rodzina wezwała na miejsce pogotowie celem udzielenia mu pomocy medycznej. O  zdarzeniu zostały powiadomione również inne służby ratunkowe.

Policjanci wykonali szkic i oględziny  miejsca zdarzenia, dokumentacje fotograficzną oraz oględziny motoroweru. Celem ustalenia stanu trzeźwości od kierującego została pobrana krew do badania.

Obecnie w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku prowadzone są czynności w tej sprawie.

 

rj

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow