W BMW przewozili narkotyki

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

W BMW przewozili narkotyki

Kańczuccy policjanci, podczas kontroli drogowej BMW, ujawnili pod dywanikiem pasażera oraz w schowku susz konopi indyjskich. Jak okazało się narkotyki należały do kierowcy oraz jego pasażera. Za popełnione przestępstwo mężczyźni odpowiedzą przed sądem.


W środę w nocy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kańczudze zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki BMW. W pojeździe przebywały trzy osoby. Podczas kontroli, podróżujący zachowywali się nerwowo, a w samochodzie wyraźnie wyczuwalny był charakterystyczny zapach marihuany. Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę oraz pasażerów, a następnie przeszukali samochód.

Pod dywanikiem pasażera oraz w schowku znaleźli woreczki strunowe z zawartością suszu konopi indyjskiej. Jak się okazało, właścicielami narkotyków byli 24-letni kierowca BMW oraz jego 20-letni pasażer, obaj mieszkańcy powiatu przeworskiego.

Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do komisariatu. Funkcjonariusze poddali badaniu zabezpieczoną substancję, tester potwierdził, że jest to marihuana. 

Za posiadanie narkotyków odpowiedzą teraz przed sądem.  

 

rj

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow