Z Huciska jesienią można oglądać Tatry! 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Z Huciska jesienią można oglądać Tatry! 

Nasz Czytelnik, Bartłomiej Rachfał podzielił się z nami zdjęciem i spostrzeżeniem, które warto samemu zweryfikować. Zwłaszcza, że jak zapewnia nasz Obserwator, jesień to idealna pora ku temu. 


– Profil co prawda dotyczy miasta Przeworska, niemniej jednak widzę, że udostępniają Państwo także informacje z okolicznych miejscowości. Nie wiem, czy duża część mieszkańców naszego powiatu zdaje sobie sprawę, że na terenie naszego powiatu są miejsca, z których widać Tatry! Na pewno jednym miejscem jest Hucisko Jawornickie, z którego do najwyższego szczytu Tatr i jednocześnie najdalej położonego punktu na horyzoncie jest 181 kilometrów. Udało mi się dokonać dokumentacyjnego zdjęcia. Uważam, że jest to sprawa warta zainteresowania, ponieważ znajdujemy się akurat w takiej porze roku, w której momentów z dobrą przejrzystością powietrza jest dużo, zatem szans na obserwację naszych pięknych gór będzie zdecydowanie więcej- napisał Bartłomiej Rachfał. 


BO


Fot. Archiwum prywatne Bartłomieja Rachfała. Miejsce z którego udało mu się zrobić zdjęcie w Hucisku Jawornickim  na mapach widnieje jako "Karczunek", przy drodze do Huciska Nienadowskiego. Pan Bartłomiej jako dokładną lokalizację wskazuje składowisko drzewa, przy lesie

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow