Tydzień Otwartych Pracowni – TOP na Wydziale Sztuki UR

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Tydzień Otwartych Pracowni – TOP na Wydziale Sztuki UR

Dziś na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego rozpoczął się Tydzień Otwartych Pracowni. Podczas wydarzenia będzie można zwiedzić każdą z pracowni, obejrzeć prace studentów wydziału, a także dowiedzieć się wszystkiego na temat procesu rekrutacji na kierunki artystyczne. 

Tydzień Otwartych Pracowni rozpoczął się w poniedziałek 15 maja i potrwa do najbliższego piątku (19.05). Codziennie, między godziną 9:00, a godziną 16:00 wszyscy zainteresowani mogą odwiedzić każdą z pracowni i porozmawiać ze studentami, a także pracownikami naukowymi. Dzień Otwartych Pracowni jest przygotowywany z myślą o przyszłych studentach, którzy od października planują rozpoczęcie studiów artystycznych prowadzonych na Wydziale Artystycznym UR.

Będzie można zwiedzać poszczególne pracownie plastyczne oraz oglądać wystawy dorobku art. studentów naszego wydziału.
Na parterze budynku WS UR /al. mjr. W. Kopisto 2a, Rzeszów / zorganizowany zostanie Punkt Informacyjny dla zwiedzających wydział, gdzie można będzie otrzymać aktualne informatory dla kandydatów na studia. Dla pierwszych gości przygotowane też zostały okolicznościowe prezenty.

 

sztuka_otwarte_pracownie

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow