Zwłoki poszukiwanej staruszki znalezione w korycie rzeki

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zwłoki poszukiwanej staruszki znalezione w korycie rzeki

92-letnia mieszkanka Gorliczyny wyszła z domu. Jej zaginięcie zgosił syn. Policjanci bardzo szybko odnaleźli staruszkę. Niestety ta zmarła z wychłodzenia. Jej ciało ujawniono w starym korycie Mleczki.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 92-letniej mieszkanki Gorliczyny. Najprawdopodobniej zmarła z wychłodzenia. W czwartek jej zwłoki znaleziono w starym korycie Mleczki w Gorliczynie około kilometra od jej domu. Kobieta wyszła z miejsca zamieszkania w środę 2 stycznia i nie wróciła na noc. Rano jej syn zgłosił jej zaginięcie. Policjanci natychmiast przystąpili do poszukiwań. Do akcji poszukiwawczej zaangażowano strażaków z PSP w Przeworsku oraz OSP Tryńcza, Urzejowice, Gniewczyna Łańcucka, Grząska i Jagiełła.


– W czwartek 3 stycznia po godzinie 15 w starym korycie rzeki Mleczka w Gorliczynie, znaleziono zwłoki poszukiwanej kobiety. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych. Policjanci ustalają dokładne okoliczności śmieci 92-latki – powiedziała PO Rzecznika Prasowego Justyna Urban z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku. 


BO

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow