Złote jubileusze małżeńskie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Złote jubileusze małżeńskie

Dwie kolejne pary małżeńskie z Przeworska dołączyły do grona szczęśliwych jubilatów odnotowując pięćdziesiątą wiosnę wspólnego życia. 10 kwietnia 2019 roku miejskim ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń Prezydenta RP za 50-lecie pożycia małżeńskiego dla Państwa Anny i Tadeusza Siedlców oraz Państwa Zofii i Edwarda Pelców.


Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Bogusław Duliban wręczyli Jubilatom okolicznościowe medale i wyróżnienia w dowód uznania za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin.

W miłej atmosferze i w towarzystwie najbliższych przeworszczanie wspominali złote lata małżeństwa. Państwo Siedlcowie od wielu lat związani są ze służbą zdrowia w Przeworsku. Pan Tadeusz to znany chirurg, natomiast Pani Anna to ceniona okulistka. Pani Zofia Pelc pracowała w zakładach dziewiarskich „Jarlan”, a następnie w przeworskiej cukrowni, natomiast Pan Edward wykonywał prace malarskie. Obie pary Jubilatów wychowali dzieci i doczekali wnuków.

Dostojnym Małżonkom Burmistrz Miasta Przeworska jeszcze raz składa gratulacje oraz serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności na kolejne, wspólne lata.

FOTOGALERIA

 

UM Przeworsk

 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow