Zajęcia z ratownikami medycznymi w Przedszkolu nr 3

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zajęcia z ratownikami medycznymi w Przedszkolu nr 3

W dniu 8 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu ratowników medycznych pana Damiana Smycz oraz Piotra Dubiel. To było nie tyko miłe, ale bardzo ważne spotkanie. Celem przeprowadzonych zajęć było przygotowanie przedszkolaków do wykonania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku. Zdobyta wiedza i ćwiczenia praktyczne sprawiły, że dzieci poczuły się małymi ratownikami. Naszym gościom bardzo dziękujemy za przybycie do naszego przedszkola, mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy, ponieważ taka forma zajęć na pewno stanie się bardzo ważną częścią naszej pracy związanej z tematyką pierwszej pomocy przedmedycznej. Były to niezwykle ważne warsztaty, gdyż uwrażliwiły dzieci na potrzebę reagowania w sytuacjach zagrożenia życia i dostarczyły im wiedzy, dzięki której mogą uratować czyjeś życie.

Ewelina Romankiewicz, Dorota Mróz, Anna Płoskoń

Przedszkole Miejskie nr 3.

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow