Wielkie Otwarcie Klubu Fit Family 20 stycznia!!! 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wielkie Otwarcie Klubu Fit Family 20 stycznia!!! 

Z tej okazji zapraszamy na Tydzień Otwarty, w którym każdy może wziąć udział w bezpłatnych zajęciach i sprawdzić co najbardziej mu odpowiada. W tym dniu również będzie można skorzystać z konsultacji trenerów personalnych, oraz porad dietetycznych. 

Mieszkańcom Przeworska i okolic chcemy zaproponować bogatą ofertę zajęć połączonych z wyspecjalizowaną kadrą instruktorską, która zapewni Wam bezpieczeństwo, efektywność, i pozytywne wsparcie na każdym kroku, od recepcji poprzez zajęcia grupowe i treningi personalne, a także pomogą osiągnąć zamierzony cel. 

tmp_ff (1)m

Pragniemy, by klub był miejscem, które kojarzyć się będzie Wam z aktywnie spędzonym czasem wśród przyjaciół i satysfakcją własnych osiągnięć. 


Klub składa się z dwóch sal, jedna z nich przeznaczona jest do prowadzenia zajęć fitness, a druga do cross treningu. Są one wyposażone w sprzęt sportowy renomowanej marki Bauer Fitness charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością.

tmp_ff (3)m
Oferta naszych zajęć to: Zdrowy kręgosłup, BPU, Turbo spalanie, Trening funkcjonalny, Pilates, Streching, Strong by zumba , Zumba Kids, Cross Trening, a także treningi sportów walki takich jak MMA, Kravmaga, Jujitsu. Będzie można również zaopatrzyć się w napoje, suplementy, shaky i odżywki firm Olimp, Amarok Nutrition , Oshee. 

tmp_ff (2)m
Godziny otwarcia Fit Family są dostosowane, aby każdy mógł wziąć udział w zajęciach o odpowiadającej mu porze.

tmp_ff (4)m
Klub będzie otwarty 6 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku od 9.00 – 21.00 w sobotę od 9.00 – 15.00.

tmp_ff (5)m

Aby wziąć udział w zajęciach należy zarejestrować się telefonicznie pod numerem 789128034 lub poprzez zamieszczony na stronie www.fit-family.pl formularz rejestracyjny  w ten sposób stając się klubowiczom naszej fitnessowej rodziny.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej : http://fit-family.pl

 

Oraz do śledzenia i polubienia nas na Facebooku: https://www.facebook.com/fitfamilyprzeworsk/

 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow