W weekend i w nocy nie chorujemy! 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

W weekend i w nocy nie chorujemy! 

Nasi Czytelnicy alarmują, że w Przeworsku żadna apteka nie pełni dyżuru nocnego! Najbliższe palcówki, które świadczą takie usługi są w Łańcucie i w Jarosławiu. Sytuacja bulwersuje wielu mieszkańców.


Nasza Czytelniczka, Pani Anna napisała do nas, że w Przeworsku jest 11 aptek. Od niedawna żadna z nich nie pełni dyżuru w nocy czy w niedziele. Sprawdziliśmy. Faktycznie na aptece w centrum miasta, która do tej pory świadczyła takie usługi możemy zobaczyć kartkę z informacja, że najbliższa apteka, która pełni dyżur całodobowy znajduje się w Łańcucie!

– To jest jakiś obłęd. Sezon grypowy, mnóstwo zachorowań, a ja przed apteką, która do tej pory pełniła dyżur nocny w Przeworsku pocałowałam klamkę! Z chorym dzieckiem musiałam jechać do Jarosławia, żeby wykupić leki! To jest zacofanie, które z Przeworska robi totalny zaścianek! Zróbcie z tym coś! – napisała oburzona Czytelniczka. 


Niestety jak ustaliliśmy sytuacja szybko się nie zmieni… W nocy po lekarstwa trzeba będzie pojechać do Jarosławia lub Łańcuta.


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow