W Przeworsku złapano złodziejkę portfeli

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

W Przeworsku złapano złodziejkę portfeli

 

Mieszkanka Przeworska wczoraj tj. 09.02.2017 robiła zakupy w jednym ze sklepów w Przeworsku na ul. Krasickiego. Szukając towarów na półkach w pewnym momencie zauważyła, że ma rozsuniętą torebkę i nie ma tam portfela. Zareagowała od razu, co pozwoliło Policji natychmiast schwytać złodziejkę.

 

Złodziejka była znana Policji. Od dłuższego czasu kradła w ten sposób portfele osobom zafrapowanym zakupami. Mieszkanka Przeworska zareagowała bardzo szybko co pozwoliło schwytać oszustkę. Okradziona kobieta zaraz po tym jak zauważyła, że ma rozsuniętą torebkę i brakuje w niej portfela pobiegła do kas, krzycząc, że w sklepie jest złodziej i ukradł jej czerwony portfel. Ochrona sklepu bardzo szybko interweniowała, natychmiast sprawdzono monitoring. Policjanci schwytali złodziejkę zaraz po tym jak chciała uciec ze sklepu. –Funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali na gorącym uczynku sprawczynię kradzieży kieszonkowej. Kobieta ukradła portfel z pieniędzmi i dokumentami. 54- mieszkanka województwa podkarpackiego została zatrzymana i doprowadzona do jednostki Policji, gdzie przedstawiono jej zarzut kradzieży, za który grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Obecnie w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku trwają czynności procesowe w tej sprawie- powiedział nam Renata Jaremko rzecznik Prasowy KPP w Przeworsku.

 

BO

 

POLICYJNA AKCJA PREDKOSC LISTOPAD2016 PRZEWORSK 025

Fot. Zarówno błyskawiczna reakcja okradzionej mieszkanki Przeworska, jak i Policji z KPP Przeworsk pozwoliły natychmiast ująć złodziejkę- podsumowała mł. asp. Renata Jaremko

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow