Trzy osoby z Przeworska na „Liście Misiewiczów” Pulsu Biznesu

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Trzy osoby z Przeworska na „Liście Misiewiczów” Pulsu Biznesu

Tysiąc nazwisk znalazło się na liście osób, którymi PiS i jego koalicjanci obsadzili instytucje i spółki państwowe. To członkowie tej partii, ich rodziny, znajomi. Na liście tysiąca znalazły się trzy osoby z Przeworska Tomasz Kojder, Anna Świderska-Ciupa i Janusz Magoń.

 

 

Dziennik zatytułował listę: „Działacze Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski i Polski Razem oraz członkowie ich rodzin i znajomi, którzy za kadencji obecnego rządu objęli stanowiska w spółkach skarbu państwa, agencjach i innych instytucjach państwowych”. "Na liście, wciąż niepełnej, jest już tysiąc osób"- czytamy w Pulsie Biznesu. Gazeta podkreśla, że część osób z listy, zatrudnionych po zmianie władzy, już została zwolniona. Dodaje też, że umieszczenie kogoś na liście nie jest jednoznaczne z odmówieniem mu kompetencji do pełnienia powierzonych zadań.

 

TmaszKojder

Fot. Pełna lista w papierowym wydaniu Pulsu Biznesu, oraz w Internecie m.in. tutaj: www.wprost.pl

 

 

W poniedziałkowym wydaniu "Pulsu Biznesu" opublikowano listę tysiąca osób, które otrzymały posady pod dojściu PiS-u do władzy w 2015 roku. Publikacja wszystkich nazwisk zajęła 14 stron w papierowym wydaniu „Pulsu Biznesu”. Na liście tysiąca, która w Internecie nazywana jest też „listą wstydu” znalazły się trzy osoby z Przeworska związane z Prawem i Sprawiedliwością tj. radna miejska Anna Świderska-Ciupa, przewodniczący Rady Miasta Przeworska Tomasz Kojder, oraz były burmistrz Przeworska Janusz Magoń.

unnamed unnamed (1) unnamed (2)

 

BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow