Tragiczny finał spotkania z prostytutkami

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Tragiczny finał spotkania z prostytutkami

Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie ma się zająć sprawą klienta prostytutek, które miały wbić mężczyźnie rączki trzech plastikowych widelców w cewkę moczową. 

Mężczyzna 23 grudnia, umówił się z dwiema prostytutkami. Na spotkanie pojechał do Rzeszowa. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z przewidywaniami. Mężczyzna nie mógł „zrealizować usługi” za którą wcześniej zapłacił. „ Nie stanął” na wysokości zadania i zażądał zwrotu pieniędzy.  Takowych nie otrzymał, prostytutki niejako w zemście miały wbić mężczyźnie rączki 3 plastikowych widelców w cewkę moczową.  Po trzech dniach mężczyzna zgłosił się do szpitala, a szpital zgłosił sprawę na posterunek policji w Przeworsku. Ta sprawę skierowała do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, bo spotkanie i „atak” miały miejsce właśnie tu. 
– 26 grudnia policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które skutkowało bezpośrednim narażeniem życia lub spowodowaniem ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Akta tej sprawy przekazano do dalszego postępowania do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie z uwagi na właściwość miejscową popełnionego czynu. Mając na uwadze dobro pokrzywdzonego, nie udzielamy szczegółowych informacji w tej sprawie – mówi mł. asp. Renata Jaremko. Prostytutkom grozi nawet 10 lat więzienia.


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow