Tomasz Kojder udzielił patronatu dla marszu ONR- AKTUALIZACJA

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Tomasz Kojder udzielił patronatu dla marszu ONR- AKTUALIZACJA

Na nasz adres mailowy: a.wach@mojprzeworsk.pl, Czytelnik wysłał informację o tym, że lokalne władze udzieliły patronatu honorowego dla I Przeworskiego Marszu Żołnierzy Wyklętych, który organizuje Obóz Narodowo- Radykalny oraz Przeworscy Patrioci.


Nasz Czytelnik napisał- Tomasz Kojder (PiS) przewodniczący Rady Miasta, oraz Gmina Przeworsk udzieliły honorowych patronatów I Przeworskiemu Marszowi Żołnierzy Wyklętych.  (…) Organizatorem marszu są Obóz Narodowo-Radykalny oraz Przeworscy Patrioci. Do organizacji marszu włączył się również: Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej. Zaś partnerami marszu są m.in. Młodzież Wszechpolska, Narodowy Rzeszów, Patriotyczny Przemyśl.

 

AKTUALIZACJA!
Piotr Łojko, opiekun klasy mundurowej z ZSZ im. Jan III Sobieskiego w Przeworsku skontaktował się z nami informując, że klasa mundurowa ze wspomnianym I Marszem Żołnierzy Wyklętych nie ma nic wspólnego, nie zapowiada udziału, patronatu, ani pomocy w organizacji tegoż wydarzenia.


BO

 

onrmarszbialystok-888x600
Fot.źrodło: https://www.cannabisnews.pl/onr-marihuana. Obóz Narodowo- Radykalny (ONR) to  polska nacjonalistyczna organizacja nawiązująca do działalności istniejącego w II Rzeczypospolitej ruchu o tej samej nazwie. Od 2012 ugrupowanie jest zarejestrowane jako stowarzyszenie. 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow