Targi zdrowia i urody

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Targi zdrowia i urody

Kilkudziesięciu wystawców z regionu prezentowało się na pierwszych Targach zdrowia i urody w Przeworsku. Odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą z czterech działów tematycznych: dział medyczny, dział fit, dział beauty, dział Eko. Oglądających nie brakowało.


W niedzielne popołudnie (07.04.2019) hala sportowa im. Tadeusza Ruta w Przeworsku wypełniła się wystawcami, którzy pokazywali swój asortyment, oferowali swoje usługi, chętnym podpowiadali co zmienić z swoim stylu życia, aby było ono zdrowsze. Odwiedzający mogli się przebadać, uczesać, wymalować, skosztować herbat, serów, wyrobów Pań Koła Gospodyń Wiejskich w Jaworniku Polskim i uczestniczyć w licznych konkursach. -To największa tego typu impreza w regionie, prezentująca w jednym miejscu oferty z zakresu: urody, sportu i rekreacji, fitnessu, dietetyki, żywności profilaktyki i medycyny.Idea targów niesie ze sobą nową jakość, dającą istotny wpływ na dobre  samopoczucie i wygląd,które są przepustką do sukcesu w sferze prywatnej i zawodowej. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku zdrowia i urody.

Wydarzenia  koncentrowały  się m.in. wokół urody, diagnostyki, sportu i  rekreacji, Spa&Wellness, żywności regionalnej, produktów Eko, dietetyki, profilaktyki i medycyny. Profesjonaliści z tych branż podzielą się swoim doświadczeniem, będą mogli zareklamować swoje produkty. Na przybyłych czekają  m. in. warsztaty, zabiegi kosmetyczne, pokaz zumby, indywidualne konsultacje z dietetykami i trenerami fitness i inne- deklarowali organizatorzy tragów, czyli Gabinet Dietetyczny Ewelina Szeremeta-Łach,  Klinika A-W Med, oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

BO


Fotogaleria z wydarzenia na naszym facebooku: Fanpage Twoje miasto Przeworsk
 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow