I Targi Ślubne w Przeworsku 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

I Targi Ślubne w Przeworsku 

Targi ślubne w Przeworsku zorganizowano po raz pierwszy. Te cieszyły się sporym zainteresowaniem przyszłych par młodych i nie tylko. W Miejskim Ośrodku Kultury pojawiło się sporo rodzimych wystawców związanych z branżą weselną, którzy mogą się pochwalić nietuzinkowymi rozwiązaniami na ten najpiękniejszy dzień w życiu. 


17 lutego 2019 roku Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku  zmienił się w strefę ofert dla narzeczonych oraz par poszukujących usługodawców na swój wymarzony ślub i wesele. Ponad 30 firm zaprezentowało swoje oferty. 


Salony sukien ślubnych i garniturów, fotografowie, kamerzyści, salony jubilerskie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, kwiaciarnie, floryści, cukiernie, dekoratorzy weselni, instruktorzy tańca, zespoły muzyczne, DJ-e, wodzireje, animatorzy dla dzieci oraz wiele innych firm związanych z branżą weselną było dostępnych podczas tegorocznych Przeworskich Targów Ślubnych.


Dla zwiedzających  wystawcy przygotowali rabaty, konkursy, oraz ogrom słodkości i próbki swoich wypieków oraz pokazy. Odwiedzający mogli zobaczyć i dotknąć białe gołębie, które można wypuścić na swoim ślubie. Zmierzyć obrączki i znaleźć pierścionki zaręczynowe dla przyszłej narzeczonej. Panie mogły dotknąć koronek i tiuli sukien ślubnych, oraz przymierzyć się do trzymania ślubnego bukietu. Panowie mogli przystanąć przy samochodach, które zawiozą nowożeńców na uroczystość. Oprócz tego można było zapoznać się  ofertami wystroju wnętrza, czy przystrojenia stołu Pary Młodej. Narzeczeni, którzy do wesela mają więcej czasu mogli wybrać winietki, zaproszenia, czy podziękowania dla gości. Ponadto  pojawili się wystawcy ze świetlnymi napisami na uroczystość i  animatorzy dla dzieci. Dla dorosłych oferowano magiczne lustro, które działa jak fotobudka, oraz wiele więcej ciekawych i przydatnych ofert związanych z tym najważniejszym dniu w życiu, jakim jest ślub.


MOK tego dnia obfitował w kwiaty, słodkości, złoto i  mnóstwo atrakcji, tak jak powinno być podczas tej najcudowniejszej ceremonii w życiu. 


BO

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow