Spotkanie – Obywatelskie Podkarpacie

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Spotkanie – Obywatelskie Podkarpacie

Artykuł sponosrowany

Platforma Obywatelska konsultowała swój nowy program Polska Obywatelska 2.0 z wieloma mieszkańcami innych województw w Polsce. 26 kwietnia w ramach organizowanego cyklu “Spotkań Obywatelskich” posłowie PO odwiedzą 18 miejscowości w woj. podkarpackim. Podczas spotkań z obywatelami porozmawiają o wydarzeniach z ostatnich miesięcy w Sejmie, reformie edukacji, polskiej gospodarce oraz odpowiedzą na nurtujące pytania mieszkańców. 


Spotkanie z przedstawicielami PO odbędzie się w Przeworsku w Starostwie Powiatowym przy ul. Jagiellońskiej 10 o godzinie 17:30.


Posłowie, którzy odwiedzą nasze miasto :


Stanisław Gawłowski –  Ekonomista, doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Był jednym z inicjatorów powołania Krajowej Izby Gospodarki Odpadami (działającej od 2004 roku).W 2005 roku został po raz pierwszy wybrany na posła na Sejm RP. Z powodzeniem startował w kolejnych wyborach parlamentarnych.  W 2007 roku został powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Środowiska. Urząd ten sprawował do 2015 roku. Jest przewodniczącym Stałego Komitetu Rady Ministrów w Gabinecie Cieni.


Kazimierz Plocke – Doktor nauk rolniczych, absolwent Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie.W 2007 roku został powołany na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Został wybrany do Gabinetu Cieni na  Wiceszefa Rolnictwa i Rozwoju wsi. 


Elżbieta Gapińska – Pedagog szkolny z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca akademicki. Ukończyła resocjalizację w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Mandat poselski z listy Platformy Obywatelskiej uzyskała w 2011 roku. W Sejmie RP VIII kadencji pracuje w Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz w Komisji Kultury i Środków Przekazu. Została wybrana do Gabinetu Cieni na Wiceszefową Gabinetu Edukacji Narodowej.


Wiesław Kilian – polski polityk, pracownik Samorządowy, poseł na Sejm V i VI kadencji, senator VIII i IX kadencji.

Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow