Śmierć młodego mężczyzny w mieszkaniu

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Śmierć młodego mężczyzny w mieszkaniu

 Mieszkańcy ul. M. Konopnickiej zwrócili się do nas z prośbą o zajęcie się sprawą zagadkowej śmierci młodego mężczyzny w bloku na tym osiedlu. Dwa tygodnie wcześniej zmarł w tym budynku starszy mężczyzna. Mieszkańcy obawiają się, że przyczyną tych zgonów może być czad. Policja uspokaja.
 
– Dziś (14.02.2019 przyp. autora) około godziny 13.00 właściciel mieszkania przy ul. Konopnickiej XYZ  w Przeworsku odkrył zwłoki najemcy mieszkania – młodego 30 letniego mężczyzny. Z mieszkania wydostawała się woda na klatkę i przeciekała do mieszkania poniżej. Powiadomiony o tym fakcie właściciel po kilku godzinach pojawił się w mieszkaniu. Mieszkańcy w czasie oczekiwania na przybycie właściciela kilka godzin byli bez wody bo ta została wyłączona w całym bloku. Zwłoki leżały w łazience. Podejrzewamy że mogło dojść do zatrucia tlenkiem węgla. Jesteśmy w strachu bo jest to już druga zagadkowa śmierć w naszym bloku w tym miesiącu. W miniony piątek w innym mieszkaniu w tym bloku znaleziono też w łazience zwłoki 70-letniego mężczyzny. Prosimy o zajęcie się tematem- napisali mieszkańcy.
 
Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku Justyna Urban uspokaja- Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego pracowali na miejscu., gdzie stwierdzono zgon 30-letniego mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, oraz śmierć z powodu ulatniania się tlenku węgla. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policja prowadza czynności wyjaśniające w tej sprawie.  Dzisiaj już mogę potwierdzić, że wcześniejszy zgon, 76-letniego mężczyzny w tym bloku nie miał też związku z ulatnianiem się tlenku węgla-poinformowała rzecznik policji. 
 
Mimo zapewnień Policji mieszkańcy bloku XYZ z ul. M. Konopnickiej informują, że boją się o swoje życie. -W miniony piątek w podobnych okolicznościach  łazience znaleziono  ciało właściciela mieszkania przy Konopnickiej, teraz ten młody człowiek, również w łazience. Wiemy, że wcześniej doszło w  Przeworsku do zatrucia czadem w mieszkaniu przy ul. Szpitalnej, ale tam mężczyźnie udało się pomóc w porę.  Prosimy, żeby ktoś zweryfikował te doniesienia, zanim dojdzie do tragedii- apelują mieszkańcy. 
 
Prokuratura Rejonowa w Przeworsku, która prowadzi sprawę, mimo obaw mieszkańców nie zarządzała aby strażacy zbadali mieszkanie pod kątem ulatniania się czadu. 
 
BO
Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow