Salowe z Przeworska: Dyrektor nie chce z nami rozmawiać

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Salowe z Przeworska: Dyrektor nie chce z nami rozmawiać

Na łamach Twoje miasto Przeworsk pisaliśmy o proteście Pań Sprzątających z przeworskiego szpitala, które na wzór Policjantów postanowiły zastrajkować poprzez nieprzychodzenie do pracy z powodu zwolnień chorobowych. Dzisiaj (19.11.2018) Salowe zgłosiły się do nas po raz drugi, informując, że Dyrekcja znalazła pieniądze na podwyżki, ale tylko dla osób, które zostały w pracy. 


– Dzisiaj zastępca dyrektora szpitala Janusz Szynal na spotkaniu stwierdził, że da 300 zł premii uznaniowej dla salowych, które zostały w pracy i zapewniły, że na żadne zwolnienie chorobowe nie pójdą. My nie zgadzamy się na takie traktowanie! Czy teraz pieniądze na podwyżki się znalazły? Wszystkie kobiety, które były na zwolnieniach chorobowych przedłużą je, bo Dyrekcja nie chce spełnić naszych postulatów – poinformowały Panie Sprzątające z przeworskiego SP ZOZ – Będziemy protestować do skutku – zapewniają Kobiety. 


Na odpowiedź Dyrekcji przeworskiego szpitala i sytuacji jaka wynikła w związku z masowymi zwolnieniami chorobowymi wśród personelu sprzątającego wciąż czekamy. 

O postulatach Pań Sprzątających pisaliśmy tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2018/11/przeworskim-szpitalu-strajkuje-personel-sprzatajacy/


Nie wiadomo jak długo utrzyma się taka sytuacja. Obecnie dodatkową pracą obarczane są m.in. pielęgniarki.


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow