Razem zbudujmy historię biblioteki i naszego miasta

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Razem zbudujmy historię biblioteki i naszego miasta

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Przeworsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób, które posiadają w prywatnych zbiorach pamiątki, zdjęcia, filmy, zapisane wspomnienia itp. dotyczące Miejskiej Biblioteki w Przeworsku i  chciałyby je przekazać lub  pokazać innym Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną lub wypożyczoną nieodpłatnie rzecz. W ten sposób wspólnie będziemy budować historię biblioteki i naszego miasta, a także przekazywać ją następnym pokoleniom.

 

Prosimy  o dostarczenie pamiątek do biblioteki lub przesłanie na adres:
Miejska Biblioteka Publiczna w Przeworsku 
ul. J. Piłsudskiego 8
37-200 Przeworsk

Materiały będą zbierane do dnia 21 marca 2017 roku. Zebrane materiały zaprezentujemy w folderze wydanym z okazji 70-lecia istnienia Biblioteki oraz na wystawie przygotowanej z tej okazji. Serdecznie zapraszamy do współpracy i dziękujemy za pomoc w realizacji naszego projektu.

 

Henryk Prochowski 
Dyrektor MBP w Przeworsku
 

wspomnienia

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow