Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przyjdź do ŻAKA i rozwijaj swoje pasje!

Chcesz mieć dobrze płatną pracę zgodną z własnymi zainteresowaniami? Masz niepowtarzalną okazję, by taką znaleźć. Trwa zimowa rekrutacja do ŻAKA – to bezpłatna, zaoczna szkoła dla dorosłych, w której kształcą się fachowcy trzydziestu różnych specjalności. Możesz szybko zdobyć kwalifikacje w wymarzonym zawodzie, zrealizować swoje pasje i znaleźć zatrudnienie, które będzie przyjemnością.

 

 

Spełniaj się zawodowo i rób to, co lubisz!

 

ŻAK proponuje zajęcia dla wszystkich, którzy chcieliby zdobyć wykształcenie w wymarzonym zawodzie. Dzięki zajęciom w ŻAKU w niedługim czasie, zdobędziesz dyplom profesjonalisty w wybranej branży. Takiej, która pozwoli Ci realizować Twoje pasje.

 

 

Jak to działa?

 

Po prostu zapisujesz się do ŻAKA. Zajęcia prowadzone są zaocznie, więc uczysz się tylko w weekendy. Ponieważ wybierasz ulubioną specjalność, lekcje będą dla Ciebie przyjemnością. Jeśli to Twoje hobby – już jesteś ekspertem – a zdobyta wiedza pozwoli Ci tylko ugruntować fachowość i zdobyć odpowiednie uprawnienia. Jedyny warunek to ukończenie dowolnej szkoły średniej. Nie musisz mieć matury! Ważne jest, abyś już teraz zapoznał się z bogatą ofertą ŻAKA, w której znajdują się między innymi takie kierunki jak: kosmetyka, florystyka, fryzjerstwo, masaż, opiekun medyczny, rachunkowość, informatyka, instruktor terapii uzależnień, dekorator wnętrz, trener personalny czy technik BHP.

 

Zajęcia rozpoczynają się w lutym, a kolejny semestr rozpocznie się dopiero we wrześniu.

 

 

Dlaczego ŻAK

 

Rzeszowski oddział Szkoły ŻAK, to największa placówka kształcąca dorosłych w województwie Podkarpackim. W ŻAKu można wybrać dostosowany do rynku pracy, atrakcyjny dla siebie kierunek i pozyskać niezbędne umiejętności już w trakcie jednego roku. W szkole uczą się osoby nie tylko bezpośrednio po szkole średniej, wśród Słuchaczy znajduje się mnóstwo studentów, jak i osób które po pewnym czasie od ukończenia edukacji postanowiły rozwijać swoje pasje, przebranżowić się lub poszerzyć swoją wiedzę i otrzymać państwowe uprawnienia. Dodatkowo ucząc się na bezpłatnych kierunkach w Szkole ŻAK otrzymasz pisemną gwarancję braku jakichkolwiek opłat przez cały okres nauki.

 

Jak zacząć tę edukacyjną przygodę?

 

Najłatwiej osobiście odwiedzić nasz sekretariat w Rzeszowie lub wejść na stronę www.rzeszow.zak.edu.pl, wypełnić formularz online www.zak.edu.pl/formularz i wysłać go przez Internet. Do zapisu wymagane jest posiadania wykształcenia średniego (niekonieczna matura) Nie zwlekaj z decyzją i rozpocznij naukę w trybie zaocznym (co drugi weekend) już teraz. Zajęcia rozpoczynają się w ostatni weekend lutego!

 

 

 

Szkoła ŻAK w Rzeszowie

Ul. Sobieskiego 2d/1

Tel.: 17 850 19 44

www.rzeszow.zak.edu.pl

 

Szkoła ŻAK w Rzeszowie (4)

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow