Przeworska firma partnerem Politechniki Rzeszowskiej

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przeworska firma partnerem Politechniki Rzeszowskiej

Jedna z najlepszych podkarpackich firm umiejscowiona jest w Przeworsku. Z przedsiębiorstwem B&P Engineering, które błyskawicznie się rozwija wykorzystując przy tym najnowocześniejsze technologie współpracować chce wiele podmiotów. Jednym z nich jest Politechnika Rzeszowska.

 

LDVQNIxwIeQdlSEVqWFM,img_5639_fot_marian_misiakiewicz

Fot. Politechnika Rzeszowska,  podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy przedstawicielami B&P Engineering i Politechniki Rzeszowskiej

 

17 stycznia B&P Engineering weszło we współpracę z Politechniką Rzeszowską. Na mocy zawartego porozumienia obie strony zobowiązały się do pełnego wykorzystania posiadanych możliwości i doświadczenia, czego skutkiem ma być jak najlepsze współdziałanie ośrodków nauki i biznesu. Porozumienie Politechniki Rzeszowskiej i B&P Engineering zakłada współpracę przy prowadzeniu badań naukowych, pracach badawczo-rozwojowych, szkoleniach organizowanych przez PRz, praktykach i stażach studenckich, kształceniu wysoko wykwalifikowanych kadr, wzajemnego udostępniania aparatury, urządzeń i zbiorów bibliotecznych. Planowanie jest przeprowadzenie badań eksperymentalnych, oraz udział w projektach naukowych i promowanie efektów tej współpracy w krajowych i zagranicznych środowiskach przemysłowych i naukowo-badawczych.

 

B&P Engineering istnieje na rynku od 2003 roku, ma siedzibę w Przeworsku. Jako jedna z nielicznych w Europie firm zajmuje się głównie wytwarzaniem wysokiej jakości urządzeń i kompletnych linii technologicznych do produkcji soków i koncentratów owocowych. Świadczy również usługi subcontractingu, tj. procesów obróbki metalu, w tym: mechanicznej CNC, gięcia, cięcia, polerowania i spawania, oraz inżynierii usług. Nowy partner PRz specjalizuje się w projektach greenfield, czyli realizuje inwestycje na terenach niezabudowanych, bez infrastruktury.

 

BO

 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow