W procesie Daniela K. potrzebna będzie ekspertyza grafologiczna

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

W procesie Daniela K. potrzebna będzie ekspertyza grafologiczna

26 czerwca 2017 roku w Sądzie Rejonowym w Przeworsku odbyła się osiemnasta rozprawa dotycząca wyłudzeń z PFRON.  Oskarżonych jest kilkanaście osób, w tym pracownik Gminy Przeworsk Daniel K. jedna z oskarżonych, Elżbieta G. wystąpiła o dobrowolne poddanie się karze. 


Z 16 oskarżonych na sali rozpraw nie pojawił się nikt. Adwokat pracownika gminy Daniela K. wystąpił z wnioskiem do sądu o przebadanie dokumentów dotyczących jego klienta przez biegłego grafologa. Prawnik dodał – Mój klient utrzymuje, że jest niewinny i nie podpisał dokumentów, dlatego powinien je zbadać biegły grafolog- skomentował. Do tej decyzji przychylił się prowadzący sprawę sędzia Krzysztof Gaca, który do wniosku dodał pytanie, czy grafolog może ocenić czy dana osoba podpisała dokument tylko po parafce. Gdyż na części dokumentów znajdują się tylko parafki. Na innych podpisy. 


Podczas ostatniej rozprawy do sądu wpłynął wniosek o dobrowolne poddanie się karze złożony przez obrońcę oskarżonej Elżbiety G. Sąd zapoznał się z jego treścią. Decyzję podejmie w późniejszym czasie. 


BO

SAD W PRZEWORSKU PROCES KRAWCA 007
Fot. Na osiemnastej rozprawie, oprócz sędziego, prokuratora i adwokatów nie pojawił się żaden z szesnastu oskarżonych

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow