Za płytko dźgnięty – napisał mieszkaniec powiatu przeworskiego po śmierci Pawła Adamowicza

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Za płytko dźgnięty – napisał mieszkaniec powiatu przeworskiego po śmierci Pawła Adamowicza

Prezydent Gdańska został zaatakowany przez nożownika podczas Światełka do Nieba w trakcie 27 FINAŁU Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Napastnik zadał mu trzy rany nożem z 15 cm ostrzem, Prezydent Gdańska przeszedł pięciogodzinną operację. Zmarł w szpitalu 14 stycznia 2019 roku.


Po tym zdarzeniu w Internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni apelują, by zaprzestać mowy nienawiści, inni jak mieszkaniec powiatu przeworskiego Krzysztof H. pisze w Internecie pod jednym z  artykułów o napaści na prezydenta Gdańska, kiedy Ten jeszcze walczył o życie, że został za płytko dźgnięty! Niejako życząc mu tym samym śmierci. To skandaliczne zachowanie, które nigdy nie powinno mieć miejsca! Przyjrzymy się sprawie Krzysztof H. 


W Internecie nikt nie jest anonimowy i przede wszystkim bezkarny. Stanowczo potępiamy takie akty agresji. To jest niedopuszczalne! Nie godzimy się na to, żeby osoba z naszego bliskiego otoczenia, publicznie w Internecie życzyła komuś śmierci. Życzyła śmierci osobie publicznej, która w dodatku walkę o życie niestety przegrała. 


To upadek wszelakich norm i standardów. Mamy nadzieję, że Krzysztof H. zreflektuje się i naprawi swój błąd, a przede wszystkim odpowie za to co napisał.


BO

 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow