Piotr M. zostaje w areszcie 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Piotr M. zostaje w areszcie 

Przeworski przedsiębiorca Piotr M. nadal pozostaje w areszcie. Prokurator Piotr Żak z Prokuratury Regionalnej w Katowicach potwierdził, że biznesmen na pewno pozostanie w areszcie jeszcze do 26 września. O dalszych czynnościach zadecyduje sąd. 


12 kwietnia 2018 roku, na polecenie Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach, funkcjonariusze Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie zatrzymali 7 osób w związku z zarzutami niegospodarności w spółce Skarbu Państwa PGE Energia Odnawialna S.A. Wśród zatrzymanych był przeworszczanin Piotr M. 


To Kolejne przedłużenie aresztu dla przeworskiego przedsiębiorcy. Mężczyzna już kilka razy  miał przedłużany pobyt w areszcie. Przeworski przedsiębiorca został zatrzymany w związku ze sprawą Elektrociepłowni Przeworsk. Piotr M.  jest jej byłym prezesem. 


– Ws. ewentualnego kolejnego przedłużenia aresztu proszę się kontaktować po 26 września. Wówczas na pewno będziemy już wiedzieć czy Piotr M. zostaje w areszcie, czy go opuści- poinformował Piotr Żak, Rzecznik Prasowy Prokuratury Regionalnej w Katowicach.


O szczegółach zatrzymania i zarzutach, oraz procederze, za który został zatrzymany Piotr M. pisaliśmy tutaj: http://mojprzeworsk.pl/2018/06/sad-przedluzyl-areszt-dla-przedsiebiorcy-przeworska-piotra-m/ 


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow