Piotr M. w areszcie do kwietnia 2019 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Piotr M. w areszcie do kwietnia 2019 

Przeworski przedsiębiorca Piotr M. nadal pozostaje w areszcie. Prezes przeworskiej Elektociepłowni miał pozostać w areszcie śledczym do 31 grudnia 2018. Sąd Okręgowy w Rzeszowie na wniosek Prokuratury podjął decyzję o przedłużeniu aresztu dla biznesmena o kolejne trzy miesiące. Piotr M. w areszcie pozostanie do 12 kwietnia 2019 roku.

12 kwietnia 2018 roku, na polecenie Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach, funkcjonariusze Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie zatrzymali 7 osób w związku z zarzutami niegospodarności w spółce Skarbu Państwa PGE Energia Odnawialna S.A. Wśród zatrzymanych był przeworszczanin Piotr M.  Sąd Okręgowy w Rzeszowie po raz kolejny zdecydował o przedłużeniu aresztu dla przeworskiego przedsiębiorcy (ostatnie posiedzenie aresztowi miło miejsce 28.12.2018), który w areszcie przebywa od dnia zatrzymania, czyli 12 kwietnia 2018.


Przeworski przedsiębiorca został zatrzymany w związku ze sprawą Elektrociepłowni Przeworsk. Piotr M.  jest jej byłym prezesem.  
O szczegółach zatrzymania i zarzutach, oraz procederze, za który został zatrzymany Piotr M. pisaliśmy tutaj:

http://mojprzeworsk.pl


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow