„Odblaskowy” Mikołaj ucieszył dzieci i dorosłych!

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

„Odblaskowy” Mikołaj ucieszył dzieci i dorosłych!

Mikołaj, który w tym roku zawitał do Przeworska miał pewną misję, którą wypełnił w 100%! Oprócz paczek dla dzieci, których było aż 700, Mikołajowi towarzyszyli nietypowi pomocnicy – byli nimi Policjanci z przeworskiej Komedy, którzy rozdawali prezenty, mogące uratować życie! Każde grzeczne dziecko dostało słodką paczkę, a wszyscy zebrani na imprezie mikołajowej otrzymali odblaski. 


Mikołaja do Przeworska po raz kolejny zaprosił Burmistrz miasta Leszek Kisiel i MOSiR. W niedzielę 9 grudnia na hali sportowej im. Tadeusza Ruta przy przeworskim gimnazjum od 15.00 słychać było śmiech dzieci i radość wesołego wyczekiwania na najważniejszego gościa tego popołudnia. Zanim pojawił się Mikołaj dzieci korzystały z szeregu atrakcji: dmuchanych zjeżdżalni, kulkowego placu zabaw, mikołajkowej foto – budki, malowania twarzy oraz kącika do dekorowania ozdób choinkowych. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się gry i zabawy prowadzone przez Elfa Dominika. Czas w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja umilały występy zespołu muzycznego MOLTO z Miejskiego Ośrodka Kultury pod opieką pani Bożeny Kolejko.


Potem na scenie pojawił się długo wyczekiwany Mikołaj. Każde dziecko dostało od niego  paczkę. Zaś Policjanci z przeworskiej Komendy, którzy w tym roku  towarzyszyli Mikołajowi rozdali tysiące kolorowych odblasków. Te prezenty zostały rozdane wszystkim, dorosłym i dzieciom. Grzecznym i tym mniej wzorowym,  aby od teraz każdy już świecił przykładem i nosił odblaski! 


Partnerami akcji były firmy: Hydrotech, Margo Pack, B&P Engineering, Limar, Ezbit, FitFamily, Tozamet, MDM Polska, Delikatesy ADS Plus, Restauracja U Teresy, Emigracja Orzeł Przeworsk 1945, Przedszkole Miejskie nr 3 w Przeworsku, Miejski Ośrodek Kultury Przeworsk, Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku, Patronem medialnym był portal Twoje Miasto Przeworsk.


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow