Nowy skład Rady Miejskiej w Przeworsku – Dane nieoficjalne!

Slide
Slide
Slide
Slide
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

Nowy skład Rady Miejskiej w Przeworsku – Dane nieoficjalne!

Mamy pierwsze nieoficjalne dane dotyczące składu nowej Rady Miejskiej. Jest wiele nowych twarzy i sporo zaskoczeń. 


Okręg nr 1 (Browarna, Grochowa, Jesionowa, Kasztanowa, Miodowa, Nad Stawem, Niepodległości, Osiedle Józefa Poniatowskiego, Rzeczna, Stefana Batorego, Studziańska, Warzywna, Witosa, Wodna, Żytnia) Krzysztof Wiśniowski (KWW Leszka Kisiela) pokonał Elżbietę Kiełbasę i Łukasza Mroza.


Okręg nr 2 (Generała Sikorskiego, Łańcucka, Łukasiewicza, Osiedle Jana III Sobieskiego, Szpitalna, Zagłoby) Adam Kaczmar (KWW Dariusza Łapy) pokonał Marzannę Pelc i Wojciecha Rojka. 


Okręg nr 3 (Korczaka, Sienkiewicza, Wołodyjowskiego) Paweł Łuc (PiS) pokonał Jana Krupę, Bartosza Olejarkę, Wojciecha Wintera.


Okręg nr 4  (Grunwaldzka, Jagiellońska, Marii Konopnickiej od 2a do końca numery parzyste, Krakowska, Księdza Prałata A. Ablewicza, Ogrodowa, Szkolna) Andrzej Gaweł (KWW Leszka Kisiela) pokonał Dariusza Łapę, Mariusza Rzepę.


Okręg nr 5 (Budowlanych, Curie-Skłodowskiej, Gorliczyńska 1 – 58, 61 – 77 nieparzyste, Lubomirskich, Tysiąclecia) Tomasz Majba (KWW Leszka Kisiela) pokonał Stanisława Kowalika, Sebastiana Wójcika.


Okręg nr 6 (Konopnickiej od 3 do końca numery nieparzyste, Park, Pod Parkiem) Maciej Szewczyk (PiS) pokonał Tomasza Misiąga, Celię Peszek, Renatę Zabłocką.


Okręg 7 (Bernardyńska, Cicha, Gimnazjalna, Kazimierzowska, Kąty, Kilińskiego, Kościelna, Kościuszki, Kręta, Krótka, Lwowska 2 – 22, Marszałka Piłsudskiego, Plac Mickiewicza, Polna, Rynek, Słowackiego, Stepkiewicza, Stolarska, Św. Jana, Wałowa, Wąska, Zamknięta, Zygmuntowska.) Mateusz Kowal (KWW Leszka Kisiela) pokonał Tomasza Kojdra i Dominika Mroza.


Okręg 8 ( Jasna, Kasprowicza, Klonowa, Koczocika, Reymonta, Tatarska, Tkacka, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zielona.) Lesław Gmyrek (KWW Leszka Kisiela) pokonał Martę Kowal, Renatę Woźniak-Jarosz.


Okręg 9  (Aleksandrów, Czarnieckiego, Krzywa, Węgierska, Wiejska, Żurawia) Wacław Krupa (KWW Leszka Kisiela) pokonał Stanisława Jurkiewicza, Jana Pawłowskiego, Dawida Wajdę.


Okręg 10 (11 Listopada, Kwietna, Lipowa, Lwowska od 24 do końca, Misiągiewicza 2 – 14, 19 – 21 nieparzyste, 24 – 33a, Orląt Lwowskich, Otwarta, Pszenna, Pułkownika Rolskiego, Rolna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sportowa, Staropocztowa.) Elżbieta Cholewa (KWW Leszka Kisiela) pokonała Andrzeja Hołuba, Tomasza Jurkiewicza.


Okręg 11 (Mikołaja Kopernika, Misiągiewicza 16 – 22a parzyste, od 35 do końca, Osiedle Józefa Benbenka, Pod Rozborzem, Pogodna.) Marek Janisz (KWW Leszka Kisiela) pokonał Krystynę Frydlewicz, Danutę Wlazło.


Okręg 12 (3 Maja, Dworcowa, Ignacego Krasickiego od 2 do 2f, 9 – 15 nieparzyste, Kołłątaja, Królowej Jadwigi, Staszica.) Benedykt Magoń (KWW Leszka Kisiela) pokonał Leszka Cholewińskiego, Grzegorza Sebzdę, Bogdana Stąpaka.


Okręg 13 (Dynowska, Głęboka, Ignacego Krasickiego od 16 do końca, Okopowa, Plac Chopina, Plac Jana Pawła II.) Anna Świderska- Ciupa (PiS) pokonała Barbarę Cieszyńską, Marka Kinasza.


Okręg 14 (Dobra, Generała Andersa, Generała Chruściela, Pod Chałupkami, Wiśniowa, Urocza, Wspólna, Za Parowozownią.) Kamil Płoskoń (KWW Dariusza Łapy) pokonał Izabelę Juchę, Michała Płoskonia.


Okręg 15 (Armii Krajowej, Długa, Gorliczyńska 60 – 86 parzyste, od 87 do końca, Jedności, Łąkowa, Mostowa, Solarza.) Bernadetta Zamorska (KWW Leszka Kisiela) pokonała Ryszarda Kołodzieja, Stanisława Wajdę.

BO