Krzysztof Dyrkacz nowym dyrektorem „Ogólniaka” 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Krzysztof Dyrkacz nowym dyrektorem „Ogólniaka” 

Dotychczasowy dyrektor w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku Piotr Kuc nie uzyskał poparcia od Komisji konkursowej. Jego miejsce zajmie dotychczasowy nauczyciel, ceniony nie tylko w tej szkole, człowiek z pasją, historyk –Krzysztof Dyrkacz. 


Krzysztof Dyrkacz pochodzi z Białobok ma 49 lat i od kilkunastu lat uczy historii. Dał się poznać jako osoba która swój zawód wypełnia z pasją i z powołania. Umiał zaszczepić w uczniach miłość do historii, którą uczył.  Teraz czeka go kolejne wyzwanie. Po tym jak w ostatnich wyborach samorządowych zaskarbił sobie sympatię mieszkańców gminy Gać i został tamtejszym radnym, teraz dostał kredyt zaufania od komisji konkursowej, nauczycieli i uczniów i 15.03.2019 oficjalnie ogłoszono, że nowym dyrektorem  Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku będzie Krzysztof Dyrkacz. 


Nauczyciele z tej szkoły sygnalizowali nam od dłuższego czasu, że chcieliby zmiany na stanowisku dyrektora szkoły. Krzysztof Dyrkacz uzyskał poparcie grona pedagogicznego i teraz zmierzy się z nową funkcją.


Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na nowym stanowisku!


BO


Fot. Facebook. Krzysztof Dyrkacz został nowym dyrektorem Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Przeworsku.

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow