Kolejny protest w przeworskiej firmie

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Kolejny protest w przeworskiej firmie

Od poniedziałku do pracy normalnie wrócili pracownicy administracyjny Sądu Rejonowego w Przeworsku, którzy dostali obietnicę podwyżek i jednorazowych kilkusetzłotowych dodatków, które otrzymają do pensji jeszcze w tym roku. Jednak, jak nieoficjalnie donoszą nam pracownicy, zastrajkować postanowiły szwaczki jednej z przeworskich firm i to nie skończyło się  zamierzonym sukcesem.


Na zwolnieniach chorobowych ciągle przebywają Panie Sprzątające ze szpitala w Przeworsku, w ich sytuacji nic się nie zmieniło. Do tej sprawy również wrócimy.


W poniedziałek(17.12.2018) w jednej z przeworskich firm zaprotestować postanowiły szwaczki. Pracownicy domagali się podwyżek i zatrzymali produkcję. Nikt z zakładu nie chciał się oficjalnie wypowiadać, ale nieoficjalnie pracownicy mówią, że za strajk w godzinach pracy zwolniono dyscyplinarnie trzy osoby. Tych informacji nie udało się nam potwierdzić w kierownictwie firmy. Po krótkotrwałym strajku zakończonym fiaskiem, pracownicy mieli ponownie wrócić do pracy.


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow