Inwestycja za dwa miliony- Miejski Ośrodek Kultury

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Inwestycja za dwa miliony- Miejski Ośrodek Kultury

Pod koniec października rozpoczął się w Miejskim Ośrodku Kultury pierwszy etap prac w ramach projektu „Rozwój infrastruktury kulturalnej oraz rozwój oferty kulturalnej na terenie Gmin MOF Jarosław – Przeworsk”. Zadanie realizowane przez Miasto Przeworsk za kwotę 1 900 000 zł obejmuje m.in. przebudowę otoczenia budynku, izolację pionową fundamentów, utworzenie dodatkowych miejsc postojowych, remont elewacji i łazienek. Mimo rozpoczęcia prac Miejski Ośrodek Kultury funkcjonuje, prowadzone są wszystkie zajęcia, odbywają się zaplanowane imprezy i działa kino.


Przepraszamy wszystkich korzystających z oferty Miejskiego Ośrodka Kultury za powstałe utrudnienia i niedogodności, prosząc jednocześnie o zachowanie uwagi i szczególnej ostrożności. Mamy nadzieję, że po zakończeniu zadania budynek ośrodka, jak i jego otoczenie, będzie doskonałą wizytówką naszego miasta.


Wykonawcą zadania jest firma DRO – BRUK Bogdan Wojtuń z Gniewczyny Trynieckiej, która zaproponowała najkorzystniejszą ofertę podczas postępowania przetargowego.

UM Przeworsk

mok1 mok2 mok3 mok4 mok5

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow