Gwałciciel stanął przed sądem 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Gwałciciel stanął przed sądem 

W Sądzie Rejonowym w Przeworsku rozpoczął się proces przeciwko czterdziestoczteroletniemu mieszkańcowi powiatu przeworskiego, który miał dopuścić się gwałtu i psychicznego oraz fizycznego znęcania się na swojej teściowej. 

W grudniu 2017 roku przed Sądem Rejonowym ruszył proces czterdziestoczterolatka. Prokuratura Rejonowa w Przeworsku postawiła  dwa zarzuty  mężczyźnie z powiatu przeworskiego, który miał znęcać się nad swoją teściową psychicznie i fizycznie, oraz doprowadzić do innej czynności seksualnej. Mężczyzna od lipca przebywa w areszcie. Sprawa jest prowadzona z całkowitym wyłączeniem jawności. 


Mężczyzna przed sądem  usłyszał dwa zarzuty z artykułu 197 KK (Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12) i 207 KK (Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5). 


BO

gwałciciel

Fot. Czterdziestoczterolatek może trafić do więzienia na 12 lat.  O sprawie informowaliśmy już w lipcu tego roku na łamach portalu Twoje miasto Przeworsk: http://mojprzeworsk.pl/2017/07/obcowanie-plciowe-tesciowa/. 
 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow