Gala Taneczna Szkoły Tańca System Dance

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Gala Taneczna Szkoły Tańca System Dance

24 Czerwca br odbyła się Gala Taneczna 2017 Szkoły Tańca Towarzyskiego System Dance w Przeworsku. 
 
Na parkiecie swoje umiejętności taneczne zaprezentowało 330 tancerzy z powiatu przeworskiego i łańcuckiego w wieku od 3 do 14 lat. W pierwszej części odbył się  Turniej Młodych Talentów Szkoły Tańca Towarzyskiego System Dance Przeworsk . Zaprezentowało się 19 grup z 12 miejscowości.  To było prawdziwe show młodych talentów. Usmiech na twarzy i ogromna radość towarzyszyła zarówno tancerzom jak i rodzicom.

DSC_0321


Galę Taneczną uatrakcyjniły występy Grupy Sportowej  z Grzęski – Show "Energetyczne Tango & Skoczny Quickstep " oraz "Latino Uliczne ", występy tańców standardowych i latynoamerykańskich Grupy Turniejowej z Signum Dance Hyżne oraz Gwiazada Gali – Kamila Kuźniak i Maciej Kocój. Na koniec pokazów wszyscy tancerze wspólnie zatańczyli SHOW SYSTEM DANCE i zebrali gromkie brawa.

DSC_0491
Młodzi uczestnicy otrzymali dyplomy, medale, puchary i upominki.

DSC08718

Mamy nadzieję że nasza Gala dostarczyła wszystkim jej uczestnikom niezapomnianych emocji i wrażeń, a wszystkich Gości przekonała o naszej wielkiej pasji i radości tańca.


Hasłem naszej szkoły jest " Taniec to nasza pasja".Nasi tancerze pokazali jak wiele emocji, nastrojów i przezyć mozna przekazać poprez taniec. 

DSC09613
Chcieliśmy również podziekować wszystkim którzy przyczynili się i pomogi nam w organizacji Gali dzięki czemu mogła mieć wymiar szczególny.


 
Beata Południak
STT System Dance Przeworsk

 

Fotorelacja na Fb Twoje miasto Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow