Gabriela Pacholarz z Maćkówki w Mistrzowskim cięciu 

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Gabriela Pacholarz z Maćkówki w Mistrzowskim cięciu 

Gabriela Pacholarz z Maćkówki uczestniczyła już w TVNowskiej produkcji „Top Model” Tym razem udało się jej zakwalifikować do programu „Mistrzowskie cięcie” emitowanego w TVN Style. 


Już po raz drugi mistrz sztuki fryzjerskiej Maciej Maniewski, stylistka Alicja Napiórkowska i telewizyjna osobowość Michał Piróg ruszają w Polskę, by wydać wojnę złym stylizacjom, nieczystym kolorom i niedbałemu cięciu.


Z dziesiątek kandydatów, którzy zgłosili się na castingi w największych miastach Polski jury wybrało 10 najlepszych, którzy staną w szranki o tytuł mistrza.
W nadmorskim kurorcie uczestnicy wspierani przez prowadzącą Gabi Drzewiecką będą musieli nie tylko wykazać się kreatywnością, talentem i szybkością, ale też zapanować nad własnymi emocjami.


W każdym odcinku czeka ich surowa ocena jurorów, którzy zwracają uwagę na każdy szczegół. Oni nie akceptują fuszerek. Walka o ich aprobatę, a tym samym pozostanie w programie będzie zatem zacięta, bo do finału może dojść jedynie trójka najlepszych fryzjerów.


Każdy odcinek przyniesie nowe wyzwania – sesje zdjęciowe, trudne koloryzacje czy ostrzyżenie najtrudniejszych klientów – dzieci to tylko niektóre z nich. Każdy odcinek to bitwa na farbę i nożyczki. Każdy odcinek to praca pod presją czasu, rywalizacja i emocje. A wszystko po to by zawalczyć o prestiż, sławę i tytuł mistrza!


TVN Style, BO

Fot. źródło: http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865,n/przedpremierowo-uczestniczka-top-model-w-mistrzowskim-cieciu,261189.html

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow